מי אנחנו

הוואי מן בע"מ מהווה בית למותגי האופנה המובילים בעולם, במשך השנים פעלנו לבסס את הקשר בין קהל הלקוחות המקומי לפעילות של המותגים והמעצבים שמכתבים את הדינמיות של עולם האופנה העולמי.

 

האתר מביא את הבשורה של קבוצת הוואי ומוביל דרך חדשה בכל הנוגע לחווית הקניה של הצרכן והנגשת הפריטים המיוחדים שלנו מעבר לאזורי החנויות שלנו, אלא לכל רחבי הארץ. ויחד עם האתר שלנו אנחנו מביאים את הפריטים הכי שווים מהמותגים הכי מובילים ומכל העולם. מתוך שאיפה לספק חווית קנייה ייחודית ואישית העונה למגוון רחב של צרכים אופנתיים לגברים.

למעלה מ-4 עשורים אנחנו ממשיכים להיות מהחברות הגדולות המובילות בשוק הישראלי במותגי על בינלאומיים. עם דגש רב על השירות והמקצועיות שמלווים אותנו כדי להעניק לכם חווית הקניה הטובה ביותר. הוואי הינה יבואנית גדולה למגוון רחב של מותגי על בינלאומיים ובבעלותה מספר רב של חנויות בוטיק ברחבי הארץ. האתר הוא תוצאה של ראייה אסטרטגית עמוקה המתבססת על הנגשת המותגים הגדולים בשירות עצמי בכך שנוכל לשמור לכם על האיכות במחירים טובים.

 

40  שנות ניסיון.

פועלים רק עם היבואן הרשמי בלבד

המחירים הטובים בארץ.

שירות לקוחות בכל ימי השבוע.

אל תחכו, הזמן אף פעם לא יהיה המתאים ביותר. תתחיל מאיפה שאתה עומד ותעבוד עם הכלים שעובדים כרגע, כלים טובים יותר תמצא בהמשך הדרך.

Lisa John

Fashion Design

סאמר בדוסי

מנכ"ל

Cartherin Forres

Marketing Director